Kontakt

+421 948 107 201

Zavolajte nám

Kontakt

detva@strojarnedetva.sk

Napíšte nám

Adresa

Areál PPS 976, Detva, SK

Navštívte nás

O SPOLOČNOSTI

   Históriu vzniku DETVA Industries s.r.o. je možné datovať až do roku 2007, kedy bola vytvorená prvá platforma pre užívateľov strojov z výroby bývalých závodov ZŤS a hlavne PPS Detva pod názvom DetvaStroje SK. V krátkej dobe sa DetvaStroje stali dominantným zdrojom informácií pre všetkých záujemcov a fanúšikov vtedajšej značky Detvan. Postupom času sa DetvaStroje formovali ako značka prídavných zariadení pre šmykom riadené nakladače a inú pracovnú techniku s aktivitami aj podpory predaja výrobcu detvianskych nakladačov. Skratku "dts" poznali vo všetkých krajinách pôsobnosti slovenských pracovných strojov od Ruskej federácie až po Španielsko, a okrem obchodnej činnosti bolo snahou udržanie popularity a prevádzkyschopnosti detvianskych strojov.

   Nástupnícky projekt DETVA Industries je výsledkom snahy o transformáciu a rozšírenie o výrobnú spoločnosť, s vlastným zázením pre výrobu prídavných zariadení, náhradných dielov a iných podskupín kolesových nakladačov. Dnes je značka DETVA Industries známa ako výrobca širokého sortimentu lopát a iných zariadení pre šmykom riadené nakladače, kolesové a pásové rýpadlá a aj kolesové nakladače do celkovej hmotnosti až 50 ton.

  Významnou oblasti činnosti spoločnosti je oprava oceľových častí pracovných strojov všetkých značiek s mimoriadnymi záručnými garanciami. Sme popredná spoločnosť v oblasti opráv rámov, výložníkov, ramien a iných podskupín. Okrem toho dispnujeme know-how v oblasti opráv a renovácií rôznej inej banskej a ťažobnej techniky ako sú mobilné drviče, triediče, sklápače a iné mechanizmy.

  Neoddeliteľnou častou našej činnosti je servis, opravy a generálne opravy nakladačov výroby ZŤS a PPS Detva. Udržiavame schopnosť absolútnej renovácie nakladačov rady UN, UNC, UNO, UNK, HON a vysokozdvižných vozíkov Detvan. Sme jedinou spoločnosťou so schopnosťou výroby kompletných mechanických uzlov pre tieto nakladače v plnom súlade s dokumentáciou výrobcu. Prevádzame modernizácie strojov so zlepšením komfortu, znížením hlučnosti strojov, zvýšenia výkonu apod. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ю