Kontakt

+421 948 107 201

Zavolajte nám

Kontakt

detva@strojarnedetva.sk

Napíšte nám

Adresa

Areál PPS 976, Detva, SK

Navštívte nás

| O nás

Spoločnosť DETVA Industries s.r.o. sa radí medzi významné slovenské výrobno-obchodné spoločnosti v oblasti výroby prídavných zariadení, dielov, opráv a renovácií stavebných, cestných a ťažobných strojov. Zabezpečujeme plný sortiment čelných lopát pre mobilné pracovné stroj, výrobu unikátnych prídavných zariadení na kľúč, ako aj výrobu náhradných dielov pre čelné kolesové nakladače, otočné nakladače, pásové, kolesové alebo kráčavé rýpadlá.

V oblasti opráv sa spoločnosť zameriava na opravy kinematických podskupín, podvozkových dielov, hlavných zváraných častí, prípadne iných uzlov vyššie spomenutých mechanizmov, opravy a generálne opravy korieb ťažkých ťažobných sklápačov, kabín apod.

Samostatnú časť našich činností tvorí strojárska výroba v oblasti kooperačných výrob pre hlavne zahraničných partnerov. Aj v tejto oblasti prevláda výroba častí mobilnej pracovnej techniky. Vysokokvalifikovaný personál a bohaté skúsenosti s výrobou zváraných konštrukcií umožňujú výrobu ľubovoľnej zváranej konštrukcie do maximálnej hmotnosti 9600 kg v rámci trieskového opracovania a finálnej povrchovej úpravy. Samozrejmosťou je možnosť tvorby a spracovania výrobno-technickej dokumentácie.

V neposlednom rade sa spoločnosť venuje samostatnej obchodnej činnosti, hlavne v oblasti predaja úžitkových vozidiel GAZ a dielov pre stavebné a zemné stroje, ako na domácom trhu, tak na zahraničných trhoch v rámci programu SNG IMPEX.